Raven Diva MOZ Mint

Raven Diva MOZ Mint

568,29 zł (568,29 zł par)
Rozmiar
Ilość:

Opis

System wiązania MOZ to odmiana systemu ATOP, różniąca się od niego konstrukcją. Teraz cały system umieszczony jest w jednym małym pokrętle. Aby związać but należy wcisnąć pokrętło, a następnie obracać je w prawo (zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Aby poluzować but należy wyciągnąć pokrętło. To szybkie i łatwe rozwiązanie zapewni komfort wiązania butów niezależnie od okoliczności. Nie ważne gdzie jesteś, system MOZ umożliwi Ci przygotowanie się do jazdy w kilka sekund!

Wskazówki doboru mierzenia obuwia snowboardowego

W przypadku tego modelu buta klienci najczęściej dobierają pasujący rozmiar mierząc długość wkładki w swoich butach sportowych i dodając do wyniku pomiaru 0,5cm. Oznacza to, że jeśli długość wkładki w butach sportowych ma np. długość 28cm, to najczęściej pasuje rozmiar tego modelu buta snowboardowego z wkładką 28,5cm.

Aby dobrze przymierzyć but należy go mocno związać/zacisnąć, wtedy w pozycji stojącej palce powinny dochodzi do przedniej części buta (dotykać czubka buta).

Następnie po ugięciu nogi w kolanie (przejścia do tzw. pozycji snowboardowej), bez odrywania pięty od podłoża stopa w bucie powinna się cofnąć i powodując wyczuwalny, niewielki luz w palcach - wtedy można przyjąć, iż buty są dobrze dobrane.Boot Size 37 38 39 39,5 40 41 42
Mondo Boot Size [cm] 23,5 24,5 25 25,5 26 26,5 27